Resultat – Viksjö 2016-09-06

2016-09-06
Lätta
(3 / 3)
Tid
Efter
Bomtid
1.
Kjell Jansson
IBM
31:22
04:16
2.
Margareta Granberg
Övriga
37:43
+6:21
11:01
3.
Calle Walde
Övriga
50:43
+19:21
10:21
Korta
(21 / 21)
Tid
Efter
Bomtid
1.
Sören Andersson
Övriga
37:28
03:13
2.
Christer Andersson
ATG
44:28
+7:00
02:12
3.
Lars Dyrhage
Saab
52:44
+15:16
03:01
4.
Claes Landqvist
Övriga
57:07
+19:39
07:58
5.
Ove Kjellberg
ESIK
59:43
+22:15
04:16
6.
Leif Toftén
JOK
1:03:29
+26:01
07:26
7.
Bengt Fahlin
IBM
1:03:55
+26:27
07:38
8.
Jonny Sääf
ESIK
1:04:41
+27:13
11:58
9.
Lars Nordin
Övriga
1:06:45
+29:17
08:29
10.
Kjell Tancred
IBM
1:10:20
+32:52
11:53
11.
Mania Larson
IBM
1:12:03
+34:35
12:21
12.
Peter Novotny
IBM
1:16:40
+39:12
14:31
13.
Gerda Woxén
IBM
1:18:11
+40:43
19:45
14.
Monika Adolfsson
IBM
1:18:38
+41:10
08:17
15.
Uno Adolfsson
IBM
1:18:42
+41:14
08:23
16.
Ingvar Oskarsson
Saab
1:29:44
+52:16
13:39
17.
Jan-Erik Jonsson
IBM
1:45:33
+68:05
35:34
18.
Gunnel Axelsson
IBM
1:50:29
+73:01
32:21
19.
Lina Axelsson
IBM
1:50:34
+73:06
32:32
20.
Bengt Sjögren
IBM
2:29:15
+111:47
01:12:39
Gunilla Wickenberg
IBM
Felst.
Mellan
(18 / 18)
Tid
Efter
Bomtid
1.
Tommy Holmér
SEB
32:14
01:34
2.
Janne Nilsson
Övriga
39:57
+7:43
02:47
3.
Arne Johansson
Saab
45:14
+13:00
04:25
4.
Olof Granberg
ESIK
47:32
+15:18
03:02
5.
Håkan Jonsson
ESIK
53:27
+21:13
06:47
6.
Per-Anders Lindgren
ESIK
53:46
+21:32
06:50
7.
Lars Brosell
ESIK
55:04
+22:50
06:42
8.
Urban Boström
Solna OK
57:46
+25:32
08:45
9.
Lars Malm
Saab
58:17
+26:03
00:00
10.
Jan-Olof Wåhlberg
IBM
1:00:16
+28:02
03:49
11.
Kjell Lindblom
IBM
1:00:18
+28:04
03:14
12.
Lars-Åke Aspelin
ESIK
1:04:17
+32:03
00:47
13.
Håkan Lindström
Övriga
1:05:56
+33:42
10:11
14.
Annika Ritzman
IBM
1:17:30
+45:16
18:58
15.
Gunnar Blockmar
ESIK
1:23:09
+50:55
12:07
16.
JO Lilja
SEB
1:37:20
+65:06
24:20
17.
Lars Ritzman
IBM
1:49:12
+76:58
41:50
Bernth Gustavsson
ESIK
Utg.
Långa
(8 / 8)
Tid
Efter
Bomtid
1.
Johan Nordström
ESIK
53:13
04:12
2.
Jan Hessel
Saab
57:06
+3:53
04:15
3.
Guillermo Bossi
SEB
1:06:06
+12:53
10:53
4.
Johan Sköld
ESIK
1:08:32
+15:19
08:29
5.
Daniel Hallberg
Övriga
1:09:26
+16:13
06:09
6.
Roger Tinglöf
Övriga
1:12:30
+19:17
08:10
7.
Bo Nyberg
IBM
1:30:43
+37:30
12:31
8.
Joakim Lindén
Saab
2:00:24
+67:11
34:00
Av någon anledning saknades alla stämplar utom Start och Mål i 'svarta boxen' för Lars Malm. Fick Du ut mellantider på remsan? Skicka till Margareta@mbirath.se

Skapad av MeOS: 2016-09-07 19:43:34