DatumPlatsArrangörKommentarInbjudanResultat
April
5 UrsvikSEB  .doc

 .html
sträcktider

12  Enebybergs IP fam Ahlqvist, ESIK  .doc .xls
19/20 

Kairobadets parkering,
Upplands-Väsby

 Funktionärer: Mats Lind/Hans Jansson
 Banläggare: Anders Gustavsson, SAAB
  .doc

 .xls (19)

.html (20)
sträcktider

27Brännbolsvägen, Järfälla SAAB  .doc

 .xls 
 .html
 sträcktider

Maj
3 Bodaäng Kurt Lindblom, IBM  .doc .xls
10  Rösjön/Edsberg Lars Frid, ESIK  .doc .xls
17  Vallentuna Jan-Olov Wåhlberg, IBM  .doc.html
sträcktider
RunOway
24  Åkersberga Kone  .doc

.html
sträcktider
RunOway

31

 Ängsjö IBM Kompiskavlen  .doc .html
Juni
 Fågelöudde, Lidingö SEB  .doc

 .html
sträcktider

14  Lovön IBM Lång-KM .pdf

 .html
sträcktider
WinSplits
RunOway 

21 Kallhällsbadet Gunnar Blockmar, ESIK  .doc .pdf
Augusti
9 Översjön, SÖ delen  Johan Sköld, ESIK   .doc .xls
16 Runby, Upplands-Väsby Bengt Sjögren, IBM  .doc Resultat
 Sträcktider
23  Sandudden, Viksjö Pierre Almén, IBM  .doc .html
30 Stava (väster om Åkersberga) Bernth Gustavsson & Olle Hillgren, ESIK

Dag-KM

  .doc

alla
per klubb
sträcktider
WinSplits
RunOway

September
Täby, Skavlöten Bengt Fahlin,IBM  .doc .xls
13 Vallentuna Bo Nyberg & Bengt Ernstsson, IBM  .doc

 Resultat
 Sträcktider
 RunOway

20 Rydbo, Österåker Gunilla Wickenberg, IBM  .doc

 Resultat
 Sträcktider
 RunOway

27 Hägerstalund, Akalla  Bo Sundén, IBM  .doc

Resultat

Sträcktider

RunOway

Oktober
4 Ängsjö Urban Ståhl, ESIK  .doc .xls
11Bromma/Vällingbys klubbstuga Bengt Branzén, ESIK  .doc .xls
(uppdaterat
2011-10-14)
18 Ursvik  Magnus Eriksson, IBM  .html .html
26 Granskog Järfälla OK (SAAB)Natt-KM .pdf

 .html

sträcktider

 WinSplits

 

DatumPlatsArrangörKommentarInbjudanResultat
Mars-April
30 - - Inställt pga snömängden - -
6 - - Inställt pga snömängden - -
13 Skavlöten J-O Wåhlberg IBM - .html .xls
20 Bögs gård Ahlqvist ESIK - .doc .xls
27 Ängsjö Bo Sunden IBM - .jpg .xls
Maj
4 Bodaäng Kurt Lindblom IBM - .doc .xls
11 Kärsön Lars Brosell ESIK Fyrklövern Ericsson/IBM/SE-Banken/Telia .doc .doc
18 Åkersberga Lars-Erik Forsberg KONE - .doc .xls
25 Rosersbergs slott Bengt Branzén, Mats Åberg ESIK - .doc .xls
Juni
1 Norra Järvafältet, Överby Kjell Tancred, Gunnar Siljestrand, Karl-Erik Palm IBM Avd.budkavle .doc .xls
8 Ledinge trafikplats Eddie Bjärrenholt SEB - .pdf .htm (resultatlista)
.htm (sträcktider)
15 Tillfället, Norra Kungsängen Bengt Branzén ESIK/Järfälla OK Lång KM .doc .xls
22 Rösjöbadet, Sollentuna Johan Sköld ESIK - .doc .xls
Augusti
10 Översjön Pierre Almen IBM - .html.xls
17 Sandaskogen, Baldersgården, Upplands-Väsby Anna Eriksson/
Gunnar Andersson IBM
-.doc .xls 
24 Domarudden, Österåker Bernth Gustavsson/
Olle Hillgren ESIK
- .doc .xls
28 Hanvedens IP ESIK/Hellas Finnkampen -

.pdf
(resultatlista)
.html
(sträcktider)

31 Håbo-TibbleIBM/Järfälla KM .html.xls
September
7 Skavlöten Bengt Fahlin IBM .html.xls 
14 Kalhäll Margareta Birath/Karl-Erik Palm IBM - .doc

.html
(resultatlista)
.html
(sträcktider)

18-19 Billingehus - ERIADEN -

.html
(resultatlista)
.html
(sträcktider
winsplits

21 Görvälnbadet, Viksjö Gunnar Blockmar ESIK - .doc.pdf 
28 Kairobadet Olle Granberg ESIK -.doc .xls 
Oktober
5 Edsbergs sportfält Gunilla Wickenberg IBM natt

.doc

.html
Sträcktider
12 Skavlöten Bo Nyberg IBM natt .html.xls 
19 Ängsjö Uno & Monica Adolfsson IBM natt .doc .xls 
27 Ytterby Gård Patrik Servin, SAAB/Stefan Redtzer, Rotebro IS OK 

Natt-KM

.doc

Per bana:
.html
(resultatlista)
.html
(sträcktider)
Per klass:
.html
(resultatlista)
.html
(sträcktider)
.php
(Splitsbrowser)

 

Page 3 of 3
sv Swedish en English

Kalender

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31