Rydbo 2012-08-14 on 2012-08-15 15:57
Preliminär resultatlista skapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl tartnr     Rank Namn                       År   Dst Klubb                      Kla.         Tid   Diff. 



Långa  (7/7)   Preliminär resultatlista  1 

    1     17          Rebecca Bjärrenholt                 SEB                        L        1:11:34    0:00 
    2     16          Lars Jansson                        ESIK                       L        1:18:20    6:46 
    3     38          Kjell Lindblom                      IBM                        L        1:21:48   10:14 
    4     34          Jan Hessel                          Övriga                     L        1:32:10   20:36 

           9          Eddie Bjärrenholt                   SEB                        L       j fullf.         
          10          Emil Håsteen                        SEB                        L       j fullf.         
          42          Anders Önerud                       ESIK                       L       j fullf.         



Mellan  (16/16 Preliminär resultatlista  1 

    1     33          Bernth Gustavsson                   ESIK                       M        1:03:27    0:00 
    2     24          Lars Brosell                        ESIK                       M        1:08:28    5:01 
    3     37          Anders Höglund                      IBM                        M        1:17:09   13:42 
    4     39          Kjell Tancred                       IBM                        M        1:20:08   16:41 
    5     26          Lars-Åke Aspelin                    ESIK                       M        1:24:25   20:58 
    6     36          Karin Fahlin                        IBM                        M        1:30:34   27:07 
    7     18          Gunnar Siljestrand                  IBM                        M        1:30:36   27:09 
    8     11          Ingvar Svensson                     ESIK                       M        1:34:30   31:03 
    9     29          Bo Nyberg                           IBM                        M        1:41:37   38:10 
   10      3          Bengt-Olof Samuelsson               Övriga                     M        1:45:36   42:09 
   11     30          Niilo Musikka                       ESIK                       M        1:45:55   42:28 

           5          Mona Asplund                        Övriga                     M       j fullf.         
          23          Per-Anders Carlstedt                ESIK                       M       j fullf.         
          27          Peter Ekberg                        Övriga                     M       j fullf.         
          31          Mats Berglind                       ESIK                       M       j fullf.         
          40          Bengt Fahlin                        IBM                        M       j fullf.         



Korta  (18/18) Preliminär resultatlista  1 

    1     41          Bengt Branzén                       ESIK                       K          57:01    0:00 
    2      7          Bertil Ljungemyr                    IBM                        K        1:08:20   11:19 
    3     20          Åke Jonsson                         ESIK                       K        1:13:16   16:15 
    4      4          Hans Hansson                        Kone                       K        1:16:06   19:05 
    5     19          Anna Eriksson                       Saab                       K        1:17:25   20:24 
    6      2          Lars-Erik Forsberg                  Kone                       K        1:26:14   29:13 
    7     12          Monica Ståhl Forsberg               IBM                        K        1:29:56   32:55 
    8      8          Ove Kjellberg                       Saab                       K        1:31:34   34:33 
    9      6          Gunilla Wickenberg                  IBM                        K        1:34:32   37:31 
   10     35          Ingvar Oskarsson                    Övriga                     K        1:44:50   47:49 
   11      1          Leif Toften                         JOK                        K        1:45:01   48:00 
   12     21          Karin Darlöf                        ESIK                       K        2:25:43 1:28:42 
   13     22          Gunnar Andersson                    Saab                       K        2:28:53 1:31:52 

          13          Margareta Birath                    IBM                        K       j fullf.         
          15          Jonny Sääf                          ESIK                       K       j fullf.         
          25          Inger Stork                         IBM                        K       j fullf.         
          28          Lotta Borg                          Övriga                     K       j fullf.         
          32          Gunnar Bramsten                     Övriga                     K       j fullf.         



Kort Korta  (1 Preliminär resultatlista  1 

    1     14          Calle Walde                         Övriga                     LÄ       1:05:20    0:00