Törnskogenon 2013-05-22 15:27
Preliminär resultatlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl tartnr    Rank Namn                         År  Dst Klubb                               Tid 



Långa  (6/6)   Preliminär resultatlista  1 

    1     23         Lars Jansson                         ESIK                            1:22:30 
    2     15         Rebecca Bjärrenholt                  SEB                             1:22:37 
    3     37         Kjell Lindblom                       IBM                             1:30:41 
    4     42         Lars Landström                       Övriga                          1:30:48 
    5     33         Håkan Jonsson                        ESIK                            1:37:50 
    6     35         Olof Granberg                        ESIK                            1:45:05 



Mellan  (15/15 Preliminär resultatlista  1 

    1     27         Harald Bauer                         Övriga                            55:58 
    2     24         Bernt Gustavsson                     ESIK                              58:14 
    3     14         Per Anders Lindgren                  ESIK                              59:55 
    4     43         Thomas Eriksson                      ESIK                            1:01:23 
    5     32         Urban Ståhl                          Övriga                          1:04:38 
    6     21         Lars Malm                            Saab                            1:05:18 
    7     26         Lars Frid                            ESIK                            1:08:13 
    8     20         Jan-Olof Wåhlberg                    IBM                             1:08:24 
    9     36         Bo Nyberg                            IBM                             1:08:53 
   10      7         Uno Adolfsson                        IBM                             1:09:55 
   11     38         Claes Landqvist                      Övriga                          1:12:34 
   12     34         Lars-Åke Aspelin                     ESIK                            1:22:19 
   13     28         Niilo Musikka                        ESIK                            1:31:18 
   14     18         Bengt Olof Samuelsson                Övriga                          1:58:27 

           8         Bengt Sjögren                        IBM                              Felst. 



Korta  (25/25) Preliminär resultatlista  1 

    1     13         Hans A Strinning                     Övriga                            52:00 
    2      5         Christer Andersson                   Övriga                            56:19 
    3     40         Karin Fahlin                         IBM                             1:11:49 
    4     39         Bengt Fahlin                         IBM                             1:14:28 
    5      9         Gunnar Blockmar                      ESIK                            1:16:34 
    6      1         Lars-Erik Forsberg                   Kone                            1:18:17 
    7     29         Peter Ekberg                         Övriga                          1:18:42 
    8     12         Mats-Ola Öberg                       ESIK                            1:20:33 
    9     31         Michael Eriksson                     ESIK                            1:22:01 
   10     45         Ove Kjellberg                        Saab                            1:31:30 
   11     17         Birgitta Westergren                  SEB                             1:31:41 
   12     10         Margareta Birath                     IBM                             1:32:37 
   13     25         Gunilla Wickenberg                   IBM                             1:36:45 
   14     41         Mania Larson                         IBM                             1:44:28 
   15     16         Lennart Westergren                   SEB                             1:48:37 
   16      4         Per Åkerholm                         Kone                            1:49:08 
   17     19         Jonny Sääf                           ESIK                            2:05:25 

           2         Ove Jansén                           Övriga                           Felst. 
           3         Erica Kanhamn                        Övriga                           Felst. 
           6         Hans Hansson                         Kone                             Felst. 
          11         Calle Walde                          Övriga                           Felst. 
          22         Karin Darlöf                         ESIK                             Felst. 
          30         Gunilla Ekberg                       Övriga                           Felst. 
          44         Bo Kimstrand                         ESIK                             Felst. 
          46         Karl-Erik Palm                       IBM                              Felst.