Gävsjön 2013-05-28on 2013-05-29 01:28
Preliminär resultatlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl tartnr     Rank Namn                       År   Dst Klubb                      Kla.         Tid   Diff. 



Långa  (9/9)   Preliminär resultatlista  0 

    1     41          Granberg, Olle                      ESIK                       L        1:08:19    0:00 
    2     25          Bjärrenholt, Rebecca                SEB                        L        1:15:12    6:53 
    3     29          Håsteen, Emil                       SEB                        L        1:17:47    9:28 
    4     38          Johansson, Arne                     Saab                       L        1:17:52    9:33 
    5     36          Wallenius, Klas                     Saab                       L        1:27:55   19:36 
    6     24          Bjärrenholt, Eddie                  SEB                        L        1:29:27   21:08 
    7     44          Gustafsson, Stefan                  ESIK                       L        1:33:01   24:42 
    8     23          Jonsson, Håkan                      ESIK                       L        1:36:25   28:06 

          35          Bauer, Harald                       Övriga                     L         Felst.         



Mellan  (16/16 Preliminär resultatlista  0 

    1     49          Ståhl, Urban                        Övriga                     M          48:41    0:00 
    2     33          Hillgren, Olle                      ESIK                       M          50:09    1:28 
    3     18          Adolfsson, Uno                      IBM                        M          56:16    7:35 
    4     30          Gustavsson, Bernth                  ESIK                       M          56:34    7:53 
    5     45          Lindblom, Kjell                     IBM                        M          58:51   10:10 
    6     11          Lindgren, Per-Anders                ESIK                       M        1:08:10   19:29 
    7     34          Aspelin, Lars-Åke                   ESIK                       M        1:08:36   19:55 
    8     27          Nyberg, Bo                          IBM                        M        1:18:00   29:19 
    9     47          Fahlin, Bengt                       IBM                        M        1:23:31   34:50 
   10     43          Sölvberg, Tomas                     IBM                        M        1:26:05   37:24 
   11     16          Andersson, Kurt                     Övriga                     M        1:26:25   37:44 
   12     14          Sundén, Bo                          JOK                        M        1:26:30   37:49 
   13     12          Bramsten, Gunnar                    Övriga                     M        1:33:53   45:12 
   14     13          Öberg, Mats-Ola                     Övriga                     M        1:35:46   47:05 
   15      5          Samuelsson, Bengt-Olof              Övriga                     M        1:57:51 1:09:10 

          48          Branzén, Bengt                      ESIK                       M         Felst.         



Korta  (23/23) Preliminär resultatlista  0 

    1     19          Uvhagen, Tommy                      JOK                        K          43:14    0:00 
    2     32          Eriksson, Michael                   ESIK                       K          51:04    7:50 
    3      7          Friberg, Bengt                      JOK                        K          52:30    9:16 
    4     40          Tancred, Kjell                      IBM                        K          59:53   16:39 
    5     20          Jonsson, Åke                        ESIK                       K        1:00:06   16:52 
    6      9          Forsberg, Lars-Erik                 Kone                       K        1:03:06   19:52 
    7      4          Birath, Margareta                   IBM                        K        1:06:53   23:39 
    8     21          Kjellberg, Ove                      Saab                       K        1:09:28   26:14 
    9      8          Ståhl Forsberg, Monica              IBM                        K        1:12:40   29:26 
   10      1          Woxén, Gerda                        IBM                        K        1:12:46   29:32 
   11     37          Dikvall, Henrik                     Saab                       K        1:19:35   36:21 
   12      2          Wickenberg, Gunilla                 IBM                        K        1:22:53   39:39 
   13     26          Eriksson, Anna                      Saab                       K        1:32:51   49:37 
   14     42          Larson, Mania                       IBM                        K        1:34:42   51:28 
   15     46          Fahlin, Karin                       IBM                        K        1:35:33   52:19 
   16      6          Hansson, Hans                       Kone                       K        1:35:44   52:30 
   17     15          Sääf, Jonny                         ESIK                       K        1:37:04   53:50 
   18     10          Palm, Karl-Erik                     IBM                        K        1:42:17   59:03 

          17          Sjöberg, Ann                        Övriga                     K         Felst.         
          22          Asplund, Mona                       Övriga                     K         Felst.         
          28          Andersson, Gunnar                   Saab                       K         Felst.         
          31          Ahlqvist, Anders                    IBM                        K         Felst.         
          39          Darlöf, Karin                       ESIK                       K         Felst.         



Lätta  (1/1)   Preliminär resultatlista  0 

    1      3          Walde, Calle                        Övriga                     LÄ         38:55    0:00