GävsjönV 13-09-10to 2013-09-12 21:25
Preliminär resultatlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl Namn                       Klubb                               Tid 



Långa  (9/9)   Preliminär resultatlista  2 

    1 Bjärrenholt, Rebecca       SEB                             1:00:03 
    2 Granberg, Olof             ESIK                            1:06:12 
    3 Bjärrenholt, Eddie         SEB                             1:07:00 
    4 Hallberg, Daniel           SEB                             1:09:15 
    5 Lindblom, Kjell            IBM                             1:12:23 
    6 Gustavsson, Stefan         ESIK                            1:15:59 
    7 Jonsson, Håkan             ESIK                            1:17:09 
    8 Håsteen, Emil              SEB                             1:20:53 
    9 Almén, Pierre              IBM                             1:21:13 



Mellan  (17/17 Preliminär resultatlista  2 

    1 Adolfsson, Uno             IBM                               47:37 
    2 Gustavsson, Bernth         ESIK                              48:29 
    3 Hillgren, Lars-Olof        ESIK                              50:01 
    4 Höglund, Anders            IBM                               58:11 
    5 Tinglöf, Roger             Övriga                            59:29 
    6 Dyrhage, Lars              Saab                            1:01:31 
    7 Samuelsson, Bengt Olof     Övriga                          1:05:15 
    8 Wåhlberg, Jan-Olof         IBM                             1:05:33 
    9 Svensson, Ingvar           ESIK                            1:07:01 
   10 Skohg, Christer            IBM                             1:07:34 
   11 Aspelin, Lars-Åke          ESIK                            1:09:39 
   12 Bramsten, Gunnar           ESIK                            1:15:32 
   13 Sjögren, Bengt             IBM                             1:22:30 
   14 Sylwan, Hans               JOK                             1:34:46 
   15 Öberg, Mats-Ola            ESIK                            1:35:09 

      Lind, Mats                 ESIK                             Felst. 
      Sundén, Bo                 Övriga                           Felst. 



Korta  (25/25) Preliminär resultatlista  2 

    1 Lindgren, Per-Anders       ESIK                              36:55 
    2 Uvhagen, Tommy             JOK                               41:04 
    3 Andersson, Christer        ATG                               46:21 
    4 Tancred, Kjell             IBM                               56:08 
    5 Forsberg, Lars-Erik        Kone                            1:01:04 
    6 Karlsson, Per-Lennart      JOK                             1:02:00 
    7 Musikka, Niilo             ESIK                            1:05:51 
    8 Woxén, Gerda               IBM                             1:07:49 
    9 Eriksson, Michael          ESIK                            1:07:55 
   10 Fahlin, Bengt              IBM                             1:09:38 
   11 Asplund, Mona              Övriga                          1:10:09 
   12 Fosselius, Kjell           IBM                             1:11:47 
   13 Birath, Margareta          IBM                             1:18:28 
   14 Wickenberg, Gunilla        IBM                             1:19:03 
   15 Oskarsson, Ingvar          Övriga                          1:19:37 
   16 Ahlqvist, Anders           IBM                             1:21:53 
   17 Sander, Åke                Övriga                          1:24:17 
   18 Ståhl Forsberg, Monica     IBM                             1:27:35 
   19 Johansson, LarsGöran       SEB                             1:27:44 
   20 Sander, Margareta          Övriga                          1:28:57 
   21 Andersson, Gunnar          Saab                            1:33:53 
   22 Larson, Mania              IBM                             1:35:58 
   23 Borg, Lotta                Övriga                          1:45:52 

      Kjellberg, Ove             Saab                             Felst. 
      Sääf, Jonny                ESIK                             Felst. 



Lätta  (3/3)   Preliminär resultatlista  2 

    1 Sandkvist, Olle            Övriga                            38:00 
    2 Walde, Calle               Övriga                            40:24 
    3 Adolfsson, Monica          IBM                       ej tidtagning