Bruket 130914on 2013-09-25 18:59
Preliminär resultatlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl Namn                       Klubb                               Tid 



Långa  (12/12) Preliminär resultatlista  1 

    1 Sandström Börje            Saab                              52:22 
    2 Bjärrenholt Rebecca        SEB                               53:50 
    3 Jansson Lars               ESIK                              59:08 
    4 Håsteen Emil               SEB                             1:00:28 
    5 Bauer Harald               Övriga                          1:01:23 
    6 Bjärrenholt Eddie          SEB                             1:01:26 
    7 Johansson Arne             Saab                            1:02:45 
    8 Almén Pierre               IBM                             1:07:02 
    9 Jonsson Håkan              ESIK                            1:09:40 
   10 Lindblom Kjell             IBM                             1:12:27 
   11 Bossi Guillermo            JOK                             1:30:47 

      Sköld Johan                ESIK                             Felst. 



Mellan  (14/15 Preliminär resultatlista  1 

    1 Gustavsson Anders          Saab                              35:47 
    2 Gustavsson Bernth          ESIK                              45:25 
    3 Tinglöf Roger              Övriga                            47:06 
    4 Frid Lars                  ESIK                              53:57 
    5 Gustavsson Stefan          ESIK                              55:13 
    6 Aspelin Lars-Åke           ESIK                              55:24 
    7 Hillgren Olle              ESIK                              56:14 
    8 Dikvall Henrik             Saab                            1:01:10 
    9 Dyrhage Lars               Saab                            1:01:27 
   10 Wåhlberg Jan-Olof          IBM                             1:03:00 
   11 Svensson Ingvar            ESIK                            1:05:44 
   12 Samuelsson Bengt Olof      Övriga                          1:09:03 
   13 Sjögren Bengt              IBM                             1:10:36 
   14 Nyberg Bo                  IBM                             1:12:35 



Korta  (23/23) Preliminär resultatlista  1 

    1 Andersson Christer         Övriga                            45:36 
    2 Eriksson Mikael            ESIK                              47:22 
    3 Gustafsson Stefan          IBM                               49:43 
    4 Ekberg Peter               Övriga                            50:42 
    5 Tancred Kjell              IBM                               51:26 
    6 Toftén Leif                JOK                               54:56 
    7 Blockmar Gunnar            ESIK                              55:09 
    8 Broberg Mats               SEB                               55:19 
    9 Ahlqvist Anders            IBM                               56:36 
   10 Jonsson Åke                ESIK                              56:37 
   11 Bramsten Gunnar            Övriga                            56:55 
   12 Löthman Lars               JOK                               56:59 
   13 Sääf Jonny                 ESIK                              58:20 
   14 Fröjd Monica               SEB                               59:07 
   15 Fahlin Bengt               IBM                               59:30 
   16 Musikka Niilo              ESIK                            1:00:13 
   17 Öberg Mats-Ola             ESIK                            1:07:58 
   18 Asplund Mona               Övriga                          1:12:31 
   19 Wickenberg Gunilla         IBM                             1:12:44 
   20 Kjellberg Ove              Saab                            1:17:24 
   21 Larson Mania               IBM                             1:18:26 
   22 Darlöf Karin               ESIK                            1:24:04 

      Woxén Gerda                IBM                              Felst. 



Lätta  (3/3)   Preliminär resultatlista  1 

    1 Andersson Albin            IBM                             1:00:28 
    2 Andersson Adam             IBM                             1:00:35 

      Forsström Runar            JOK                              Felst.